Wiązki uniwersalne

( ilość produktów: 5 )

 

Uniwersalna wiązka elektryczna do przyczepki - poznaj wszechstronne urządzenia

 

Oprócz dedykowanej wiązki do haka holowniczego w naszym sklepie można znaleźć wiązki uniwersalne. Wiązka elektryczna do przyczepki tego typu będzie pasowała do każdego pojazdu, w którym występuje możliwość zamontowania haka holowniczego. Jest to niewątpliwą zaletą produktu, ponieważ jest on bardzo wszechstronny i może współpracować z niemalże wszystkimi modelami najpopularniejszych samochodów. Wśród oferowanych pozycji można odnaleźć kilka rodzajów takiego kabla do przyczepki.

 

Uniwersalny kabel do przyczepki - który wybrać?

 

Do dyspozycji naszych klientów oddajemy kabel do przyczepki 13 PIN i 7 PIN w wersji z modułem lub bez modułu. Każdy z tych produktów posiada swój własny, dedykowany opis oraz tabelę danych technicznych, w których możemy sprawdzić ich zastosowanie oraz szczegółowe właściwości. Wiązka elektryczna do przyczepki powinna być możliwie trafnie dopasowana do naszego samochodu, aby zmaksymalizować bezpieczeństwo i komfort jazdy.

 

Dodatkowo polecamy zapoznanie się z dedykowanymi wiązkami, które choć nieco droższe, są bardzo dobrym wyborem dla wszystkich, którzy potrzebują wiązki elektrycznej. Dzięki doskonałemu dopasowaniu do konkretnego modelu pojazdu tego typu produkty są bardzo bezpieczne, łatwe w użyciu, bezawaryjne i krótko mówiąc - lepsze niż ich uniwersalne odpowiedniki. Jeżeli potrzebujesz naprawdę dobrego kabla do przyczepki koniecznie postaw na produkty firm STARC. Niezawodność i najwyższa klasa gwarantowane!

Widok listy
pixel