Darmowa wysyłka od 100,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Odstąpienie od umowy

UWAGA: Niezależnie od opisanego poniżej ustawowego uprawnienia do odstąpienia od umowy, wszyscy klienci sklepu www.kapitanhak.pl mogą skorzystać z przedłużonego, 30-dniowego terminu odstąpienia. W tym terminie klient powinien poinformować nas o chęci odstąpienia od umowy, a także wysłać do nas towar.


 

Zgodnie z Ustawą Państwo prawo odstąpić od umowy sprzedaży w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. Szczegółowe informacje na temat odstąpienia od umowy znajdą Państwo w dostępnym w sklepie Regulaminie sklepu.

 

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować sklep Kapitan Hak (P.H.U. Zibi S.C. Obrońców 36, 26-600 Radom, e-mail: kontakt@kapitanhak.pl, tel. 48 377 28 77) o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, lub pocztą elektroniczną).

 

W tym celu mogą Państwo skorzystać z udostępnianego przez nas formularza, jednak nie jest to oczywiście obowiązkowe.

 

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy. Od chwili złożenia takiego oświadczenia, należy odesłać zamówione towary w terminie 14 dni.

 

Zwracane towary klient zobowiązany jest wysłać na własny koszt, na adres P.H.U. ZIBI S.C, Obrońców 36, 26-600 Radom i nie może to być przesyłka za pobraniem.

 

W przypadku odstąpienia od umowy sprzedaży zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem, poza samym bezpośrednim kosztem zwrotu rzeczy. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

 

Odpowiadają Państwo za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Zaufane Opinie IdoSell
4.92 / 5.00 134 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-14
zakup ok + hak na ścianę robi robotę:)
2024-05-07
POLECAM! Szybka realizacja i zgodna z zamówieniem. Dzięki :)
pixel